بایگانی بخش اخبار مسابقه

| جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 131 | تعداد کل بازدید های مطالب: 64,248 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ


img_yw_news
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ -

ثبت نام در جلسه ارائه و دفاعیه فاز طراحی دقیق

با توجه به اطلاعیه قبلی با موضوع برگزاری جلسه ارائه (دفاعیه) فاز طراحی دقیق تیم ها در تاریخ 25 و 26 مهرماه، بدینوسیله از سرپرستان محترم تیم های حاضر درخواست می گردد حداکثر تا ساعت 16 روز شنبه مورخ 22 مهرماه، از طریق کلیک بر روی "لینک" نسبت به ثبت نام نفرات حاضر در جلسه ارائه اقدام نمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۶ -

تمدید مهلت ارسال فایل ارائه فاز طراحی دقیق

به اطلاع می رساند با نظر کمیته فنی علمی مسابقه مهلت ارسال فایل ارائه فاز طراحی دقیق تا ساعت 14 روز سه شنبه 18 مهرماه تمدید شد.

img_yw_news
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ -

ارائه تیم های حاضر در فاز طراحی دقیق در همایش 15 مهرماه

img_yw_news
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ -

اطلاعیه برگزاری همایش ترویجی سازمان در هفته جهانی فضا

img_yw_news
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ -

تمدید مهلت ارسال اسناد فاز طراحی دقیق و تاریخ دفاعیه

نظر به درخواست کلیه تیم های حاضر در فاز طراحی دقیق و با تأیید کمیته علمی مسابقه، مهلت ارسال اسناد فاز طراحی دقیق تا ساعت 10 صبح روز سه شنبه مورخ 4 مهرماه تمدید شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۶ -

درخواست هم اندیشی بمنظور برگزاری همایشی در هفته جهانی فضا

به اطلاع میرساند با توجه به نزدیک شدن به هفته جهانی فضا (12 تا 18 مهرماه), این سازمان در نظر دارد به پاسداشت این رویداد مهم و با هدف اجر نهادن به تلاش های کلیه تیم های شرکت کننده در مسابقه, حمایت از استعدادهای علمی و فنی کشور, ارتقا سطح کیفی مسابقات ترویجی مشابه و ترغیب هر چه بیشتر قشر جوان بویژه دانشجویان سراسر کشور به فعالیت و پژوهش در حوزه فناوری فضایی، اقدام به برگزاری همایشی یک روزه در هفته جهانی فضا نماید. 

img_yw_news
یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ -

ارسال مشخصات قطعات و تجهیزات درخواستی برای فاز مدل مهندسی

پیرو اطلاعیه قبلی در خصوص ارسال مشخصات قطعات و تجهیزات درخواستی برای فاز ساخت مدل مهندسی، بدینوسیله از کلیه سرپرستان محترم پنج تیم حاضر در فاز طراحی دقیق درخواست می گردد تا فرم مذکور را پس از تکمیل تا ساعت 16 روز سه شنبه 31 مردادماه به ایمیل مسابقه (spcs@isa.ir) ارسال نمایند. لطفا فرم تکمیل شده در قالب هر دو فرمت word و pdf ارسال شود.  

img_yw_news
یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ -

بازدید تیم های حاضر در مسابقه دانشجویی ماهواره مکعب ایرانی از مرکز تجمیع و آزمون سامانه های فضایی

با هدف آشنایی بیشتر تیم های حاضر در فاز طراحی دقیق مسابقه دانشجویی ماهواره مکعب ایرانی با اجزای فیزیکی کیوب ست و همچنین فرآیند تجمیع، یکپارچه سازی و ازمون سامانه های فضایی، روز سه شنبه 17 مردادماه 96، بازدیدی از پژوهشگاه فضایی ایران صورت گرفت.

img_yw_news
یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ -

اعلام تجهیزات و قطعات نهایی شده برای ساخت مدل مهندسی

پیرو هماهنگی انجام شده با سرپرستان محترم پنج تیم حاضر در فاز طراحی دقیق، بدینوسیله از کلیه تیم های مذکور درخواست می شود نسبت به اعلام فهرست تجهیزات و قطعات نهایی شده برای ساخت مدل مهندسی از طریق تکمیل "فرم" مربوطه اقدام نمایند. مهلت ارسال فرم ها ساعت 15 روز سه شنبه 31 مردادماه می باشد. نحوه ارسال فرم های تکمیل شده بزودی اطلاع رسانی خواهد شد.  

img_yw_news
دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ -

اطلاعیه: آدرس محل بازدید

پیرو اطلاعیه قبلی با موضوع بازدید از کیوبست و با هدف سهولت در تردد شرکت کنندگان محترم، بدینوسیله موارد زیر به اطلاع میرسد: آدرس محل بازدید: پژوهشگاه فضایی ایران (تقاطع اتوبان شیخ فضل ا.. نوری و بلوار تیموری) "کروکی" لطفا راس ساعت 7:30 روز سه شنبه 17 مردادماه جنب درب پژوهشگاه فضایی ایران حضور بهم رسانید. لازم به ذکر است حضور در محل سازمان فضایی منتفی است.

img_yw_news
دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ -

فهرست ثبت نام شدگان بمنظور بازدید از کیوب ست

جهت مشاهده نفرات مجاز (ثبت نام شدگان) برای بازدید از کیوب ست (سه شنبه 17 مردادماه) لطفا بر روی لینک "کلیک" فرمایید.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ -

اطلاعیه بازدید از کیوب ست

بدینوسیله به اطلاع می رساند زمان بازدید از کیوبست و اجزای آن روز سه شنبه 17 مرداد (از ساعت 7:30 تا 14) اعلام می شود. همچنین بر اساس برنامه ریزی انجام شده، همزمان، بازدیدی از چند مدل ماهواره های بومی و مرکز تست نیز صورت خواهد گرفت. لازم به ذکر است مهلت ارسال اسامی علاقمندان برای حضور در این بازدید به اتمام رسیده است. لطفا از هرگونه ارسال/تغییر احتمالی اسامی جدا خودداری فرمایید. از کلیه نفرات ثبت نام شده درخواست می گردد راس ساعت 7:30 روز سه شنبه 17 مردادماه در محل سازمان (بلوار آفریقا - خیابان شهید سلطانی - شماره 34) حضور یابند. جزئیات بیشتر در خصوص این بازدید متعاقبا از طریق وب سایت اطلاع رسانی خواهد شد. تذکر: ارائه کارت شناسایی عکس دار معتبر (حتی الامکان کارت ملی) در محل بازدید الزامی خواهد بود. در مدت بازدید هرگونه تصویربرداری/فیلمبرداری اکیدا ممنوع می باشد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ -

بازدید از کیوب ست و اجزای آن

به اطلاع می رساند بمنظور آشنایی هر چه بیشتر پنج (5) تیم حاضر در فاز طراحی دقیق (سوتاک، مکعبی امیرکبیر، پلوتون، تبریزست و نصیر 1) با مفاهیم و اجزای کیوب ست، طبق برنامه ریزی انجام شده، مقرر گردید بازدیدی از یک سامانه کیوب ست ظرف هفته آتی صورت گیرد.  بدینوسیله از سرپرستان تیم های مذکور درخواست می گردد در اسرع وقت نسبت به معرفی اعضای علاقمند خود به ترتیب اولویت از طریق ایمیل مسابقه اقدام نمایند. مهلت ثبت نام: ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 11 مردادماه 

img_yw_news
شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ -

فایل ارائه مبحث "اصول گزارش نویسی" کارگاه آموزشی تبریز

جهت دریافت فایل ارائه مبحث "اصول گزارش نویسی" کارگاه آموزشی فاز طراحی دقیق (25 تا 27 تیرماه - دانشگاه تبریز) لطفا بر روی "لینک" کلیک فرمایید.

img_yw_news
سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ -

الزامات فنی (TS) مسابقه

برای دریافت سند الزامات فنی (TS) کیوب ست مسابقه، لطفا بر روی "لینک" کلیک فرمایید. تیم های حاضر در فاز طراحی دقیق موظفند این الزامات را بر اساس ویژگی های محصول خود تکمیل و به روز رسانی نموده و بهمراه اسناد فاز طراحی دقیق به دبیرخانه ارسال نمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ -

فایل مبحث "پیاده سازی طراحی الکتریکی ماهواره" دوره تبریز

برای دریافت فایل آموزشی مبحث "پیاده سازی طراحی الکتریکی ماهواره" کارگاه آموزشی فاز طراحی دقیق (تبریز) لطفا بر روی "لینک" کلیک فرمایید.

img_yw_news
شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ -

فرمت اولیه ارائه فاز طراحی دقیق

جهت دریافت فرمت اولیه (ppt) ارائه فاز طراحی دقیق مسابقه لطفا بر روی "لینک" کلیک فرمایید.

img_yw_news
شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ -

فایل ارائه کارگاه آموزشی فاز طراحی دقیق - 25 تا 27 تیرماه -تبریز

جهت دریافت فایل های ارائه کارگاه آموزشی فاز طراحی دقیق مسابقه که از تاریخ 25 تا 27 تیرماه در محل دانشگاه تبریز برگزار گردید لطفا بر روی لینک مربوطه کلیک فرمایید.

img_yw_news
یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶ -

برگزاری کارگاه آموزشی فاز طراحی دقیق مسابقه دانشجویی ماهواره مکعب ایرانی در تبریز

بر اساس برنامه ریزی انجام شده، دور دوم کارگاه آموزشی فاز طراحی دقیق مسابقه دانشجویی ماهواره مکعب ایرانی از تاریخ 25 تا 27 تیرماه 96 و به میزبانی دانشگاه تبریز هم اکنون در حال برگزاری است. در این کارگاه بیش از 70 دانشجو از 7 دانشگاه کشور حضور دارند. هدف اصلی از برگزاری این کارگاه آشنایی تیم های حاضر در مسابقه با مفاهیم و محتوای فاز طراحی دقیق است.

img_yw_news
سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۶ -

اطلاعیه کارگاه فاز طراحی دقیق - حرکت از تهران

با توجه به هماهنگی های انجام شده برنامه حرکت از تهران به تبریز به شرح زیر می باشد:

img_yw_news
چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۶ -

فهرست اسامی ثبت نام شده در کارگاه آموزشی فاز طراحی دقیق - تبریز

برای مشاهده فهرست ثبت نام شدگان در کارگاه آموزشی فاز طراحی دقیق مسابقه دانشجویی (25 تا 27 تیرماه - دانشگاه تبریز) لطفا بر روی "لینک" کلیک فرمایید.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۶ -

سین برنامه دوره دوم کارگاه آموزشی فاز طراحی دقیق - تبریز

بمنظور مشاهده سین برنامه دوره دوم کارگاه آموزشی فاز طراحی دقیق مسابقه دانشجویی که از تاریخ 25 تا 27 تیرماه در دانشگاه تبریز برگزار خواهد شد، لطفا بر روی "فایل" کلیک فرمایید.

img_yw_news
سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶ -

استعلام اعضای تیم های سیمرغ، سها، عدالتخواهی و قسط و جانکو

بمنظور اعطای گواهی حضور و مشارکت فعال، بدینوسیله از سرپرستان محترم تیمهای "سیمرغ"، "سها"، "عدالتخواهی و قسط" و "جانکو" درخواست می گردد اسامی و مسئولیت اعضای فعال  تیم تحت سرپرستی خود را از طریق کلیک بر روی "فرم" اعلام نمایند. مهلت اعلام اسامی: ساعت 10 صبح شنبه مورخ 17 تیرماه 96 نحوه اعطای این گواهی متعاقبا اعلام می شود.

img_yw_news
یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶ -

فرم ثبت نام در کارگاه آموزشی فاز طراحی دقیق - 25 تا 27 تیرماه 96

با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته بمنظور برگزاری دور دوم کارگاه آموزشی فاز طراحی دقیق از تاریخ 25 تا 27 تیرماه در دانشگاه تبریز، بدینوسیله از کلیه سرپرستان محترم ده تیم حاضر در فاز طراحی اولیه (با اولویت شش تیم حاضر در فاز طراحی دقیق) درخواست می شود در صورت تمایل از طریق کلیک بر روی "فرم" نسبت به ثبت نام اعضاء اقدام نمایند.

img_yw_news
شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۶ -

اطلاعیه: دور دوم کارگاه آموزشی فاز طراحی دقیق

بدینوسیله به اطلاع می رساند دور دوم کارگاه آموزشی فاز طراحی دقیق مسابقه، از تاریخ 25 تا 27 تیرماه به میزبانی دانشگاه تبریز برگزار خواهد شد.

صفحه 1 از 6    
قبلی
1
 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مسابقه می باشد.

© 2015 All Rights Reserved | Student Persian CubeSat Competition