مسابقه- اخبار مسابقه
اطلاعیه: دور دوم کارگاه آموزشی فاز طراحی دقیق

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۴/۱۰ | 

بدینوسیله به اطلاع می رساند دور دوم کارگاه آموزشی فاز طراحی دقیق مسابقه، از تاریخ 25 تا 27 تیرماه به میزبانی دانشگاه تبریز برگزار خواهد شد.

بر اساس برنامه ریزی انجام شده حرکت از تهران به سمت تبریز ظهر روز 24 تیرماه و زمان حرکت از تبریز به سمت تهران ظهر روز 27 تیرماه خواهد بود. 

اسکان تیم ها در خوابگاه های دانشگاه تبریز انجام خواهد شد و هزینه ای بابت اسکان و ایاب و ذهاب از تهران به تبریز و بالعکس اخذ نخواهد شد (ثبت نام رایگان می باشد).

از هر تیم حداکثر تعداد 12 نفر میتوانند در این دوره شرکت نمایند. ثبت نام برای هر 10 تیم راه یافته به فاز طراحی اولیه امکان پذیر می باشد اما لازم به ذکر است اولویت حضور با اعضای شش تیم راه یافته به مرحله فاز طراحی دقیق بوده و حضور اعضای سایر تیم ها مشروط خواهد بود و در صورت نیاز به اولویت بندی حضور این تیم ها،  ملاک گزینش، زمان ثبت نام تیم ها  خواهد بود.

نکته مهم: ثبت نام تنها توسط سرپرست تیم ها و از طریق فرم مخصوص مجاز خواهد بود. فرم ثبت نام بزودی بر روی وب سایت قرار خواهد گرفت.

ثبت نام اختیاری بوده اما بدلیل هماهنگی قبلی، حضور افراد ثبت نام شده الزامی است. در صورت غیبت نفرات تیم ها از امتیاز فاز طراحی دقیق تیم مذکور کسر خواهد شد.

فهرست کارگاه ها به شرح زیر است:

صحه‌گذاری در سطح سیستم 

طراحی و پیاده‌سازی تجمیع مکانیکی 

اثرات و بررسی مودهای خرابی

نرم‌افزار در مدل مهندسی (از دیدگاه سیستمی) 

طراحی و پیاده‌سازی تجمیع الکتریکی 

پیاده‌سازی ماژول‌های مخابراتی 

پیاده‌سازی در زیرسیستم مدیریت داده و فرمان 

مونتاژ بورد در پروژه‌های فضایی

نشانی مطلب در وبگاه مسابقه:
http://spcs.isa.ir/find.php?item=1.35.141.fa
برگشت به اصل مطلب