شرایط

شرایط تیم‌‌های شرکت‌ کننده در مسابقه

هر تیم شرکت‌کننده که به طور رسمی در مسابقات ثبت‌نام می‌نماید، می‌پذیرد که در طول برگزاری از مقررات مسابقه پیروی نماید. رعایت‌نکردن هریک از مقررات، در کمیته اجرایی مورد بررسی قرار گرفته و تصمیمات لازم در مورد آن اتخاذ خواهد شد. این مقررات برای ایجاد نظم و هماهنگی بهتر و فراهم‌سازی محیطی شاداب و علمی برای شرکت‌کنندگان وضع گردیده است.

هرگونه تغییر در شرایط و قوانین از طریق وب سایت مسابقه اطلاع رسانی خواهد شد.

 1. لازم است هر تیم یکی از اعضای هیات علمی همان دانشگاه را به عنوان سرپرست معرفی نماید. سرپرست تیم می‌بایست از طرف معاونت پژوهشی دانشگاه رسما معرفی گردد. مکاتبات و گزارشات و تمامی ارتباطات رسمی بین سازمان و تیم های شرکت کننده توسط سرپرست تیم انجام خواهد شد.
 2. هر تیم می‌بایست حداقل 7 و حداکثر 20 عضو داشته باشد.
 3. اعضای هر تیم باید در هنگام ثبت نام اولیه، دانشجوی مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و یا دکترای یکی از دانشگاه‌های رسمی مورد تأیید وزارت علوم باشند و رسما با ذکر مسئولیت آنها در تیم به دبیرخانه مسابقه معرفی ‌شوند. هر تیم می تواند تا سقف 2 نفر عضو میهمان داشته و مابقی اعضا می بایست از یک دانشگاه باشند.
 4. حداقل پنجاه درصد اعضای هر تیم می‌بایست دانشجوی کارشناسی باشند.
 5. افراد و مجموعه‌هایی که سابقه قرارداد با یکی از سازمان‌های دولتی یا خصوصی در زمینه طراحی و ساخت ماهواره در هر کلاسی داشته باشند نمی‌توانند در این مسابقه شرکت نمایند.
 6. هر نفر فقط می‌تواند در یک تیم عضویت داشته باشد.
 7. هر تیم می‌بایست یک نام برای خود انتخاب نماید. تیم‌های شرکت کننده در مسابقه به وسیله این نام بهمراه نام دانشگاه مربوطه شناخته خواهند شد، و در طول مسابقه مجاز به تغییر نام نمی‌باشند.
 8. اعضاء تیم های معرفی شده بایستی در هر مرحله ثابت باشند و درخواست تغییر یا افزایش در اعضای تیم ها دو مرتبه در طول مسابقه مجاز است و حداکثر یک سوم از اعضای تیم می توانند تغییر کنند. این کار باید با اطلاع کمیته اجرایی انجام شود و در صورتی که یکی از اعضای تیم، به هر دلیلی از ادامه همکاری با آن تیم انصراف دهد، این انصراف باید به صورت کتبی و با امضای فرد انصراف دهنده، توسط مسئول تیم به کمیته اجرایی مسابقه اعلام و چنانچه فرد دیگری انتخاب شود باید توسط مسئول تیم به صورت کتبی به کمیته اجرایی معرفی شود.
 9. تیم های شرکت کننده، باید برای چگونگی کار با دبیرخانه اجرایی هماهنگ باشند.
 10. تیم‌ها حق استفاده از طرح‌های یکدیگر و یا همفکری و مشارکت در طرح را ندارند و در صورت انجام اینکار از دور مسابقات حذف خواهند شد.
 11. تیم‌ها موظفند در صورت برگزاری جلسات توجیهی، در این جلسات شرکت نمایند.
 12.  سایر شرایط از طریق سایت اعلام خواهد شد.CAPTCHA
دفعات مشاهده: 5690 بار   |   دفعات چاپ: 455 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مسابقه می باشد.

© 2020 All Rights Reserved | Student Persian CubeSat Competition