درخواست هم اندیشی بمنظور برگزاری همایشی در هفته جهانی فضا

 | تاریخ ارسال: 1396/6/8 | 

به اطلاع میرساند با توجه به نزدیک شدن به هفته جهانی فضا (12 تا 18 مهرماه), این سازمان در نظر دارد به پاسداشت این رویداد مهم و با هدف اجر نهادن به تلاش های کلیه تیم های شرکت کننده در مسابقه, حمایت از استعدادهای علمی و فنی کشور, ارتقا سطح کیفی مسابقات ترویجی مشابه و ترغیب هر چه بیشتر قشر جوان بویژه دانشجویان سراسر کشور به فعالیت و پژوهش در حوزه فناوری فضایی، اقدام به برگزاری همایشی یک روزه در هفته جهانی فضا نماید.

این همایش در دو بخش دانشجویی و دانش آموزی برگزار می شود که در بخش دانشجویی محورهای اصلی زیر طرح و بررسی خواهند شد:

1) راه اندازی باشگاه (یا کلوبی) در حوزه فناوری فضایی (طراحی و ساخت کیوبست ها و میکروماهواره های دانشجویی)
به همین منظور از کلیه علاقمندان و شرکت کنندگان در مسابقه درخواست می شود، پیشنهادات و نظرات خود را در این زمینه اعلام نمایند تا با همفکری کلیه علاقمندان، این باشگاه راه اندازی و با حداکثر توان ممکن شروع به فعالیت نماید.
در صورت تمایل افراد میتوانند ارایه ای نیز در این همایش داشته باشند. در این صورت علاقمندان ضمن اعلام این موضوع لطفا پیشنهادات خود را کتبا به ادرس ایمیل مسابقه (spcs@isa.ir) ارسال نمایند.

2) هم اندیشی بمنظور ارتقاء سطح کیفی و نحوه برگزاری دور بعدی مسابقه دانشجویی ماهواره مکعب ایرانی
در این خصوص از سرپرستان محترم هر یک از 5 تیم حاضر در فاز طراحی دقیق درخواست میشود ارایه ای با تمرکز بر تجربیات فنی و مدیریتی کسب شده در طول دور اول مسابقه تهیه و حداکثر تا روز سه شنبه 3 مهرماه به آدرس ایمیل مسابقه ارسال نمایند. فرمت ارایه بزودی از طریق وب سایت اعلام خواهد شد.
بدیهی است ارایه توسط نماینده خود تیم ها انجام خواهد شد.
CAPTCHA
دفعات مشاهده: 1043 بار   |   دفعات چاپ: 234 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مسابقه می باشد.

© 2020 All Rights Reserved | Student Persian CubeSat Competition