اطلاعیه برگزاری همایش ترویجی سازمان در هفته جهانی فضا

 | تاریخ ارسال: 1396/7/3 | 
سازمان فضایی ایران به عنوان متولی برگزاری هفته جهانی فضا، در نظر دارد همزمان با این رویداد مهم جهانی (12 تا 18 مهرماه) اقدام به برگزاری همایشی بمنظور فرهنگ سازی و گسترش برنامه های ترویجی در سطح دانشجویی و دانش آموزی نماید.
بر اساس برنامه ریزی انجام شده توسط کمیته هفته جهانی فضا و با نظر دبیر محترم مسابقه، همایش مذکور در روز شنبه 15 مهرماه در محل سالن الغدیر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از ساعت 8:30 تا 17:30 برگزار خواهد شد.

محل همایش: تهران -خیابان دکتر شریعتی - بالا‌تر از چهارراه قدوسی (قصر) - جنب وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات - سالن الغدیر

چگونگی راه اندازی باشگاه فضایی ایده بازها، ارائه 5 تیم حاضر در فاز طراحی دقیق مسابقه دانشجویی (هر تیم در حدود 20 دقیقه)، تقدیر از دانش آموزان برگزیده رقابت بین المللی اپسکو (میهن فضایی) و مروری بر رقابت تعیین اهداف علمی برای تاسواره ها از جمله برنامه های اصلی این همایش یک روزه خواهد بود.

حضور در این همایش برای اعضای کلیه تیم های شرکت کننده در مسابقه دانشجویی ماهواره مکعب ایرانی آزاد و رایگان می باشد.

سرپرستان محترم تیم ها میتوانند از هم اکنون و به ترتیب اولویت با کلیک بر روی "لینک" نسبت به ثبت نام اعضای علاقمند خود اقدام نمایند.

بدیهی است بدلیل محدودیت سالن برگزاری همایش و در صورت بالا بودن تعداد متقاضیان، اولویت بندی ملاک قرار خواهد گرفت از این رو خواهشمند است در صورت اطمینان از امکان حضور، ثبت نام صورت گیرد.
مهلت ثبت نام: ساعت 16 روز دو شنبه مورخ 11 مهرماه


 CAPTCHA
دفعات مشاهده: 1133 بار   |   دفعات چاپ: 233 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مسابقه می باشد.

© 2020 All Rights Reserved | Student Persian CubeSat Competition