بایگانی بخش

| جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 169 | تعداد کل بازدید های مطالب: 289,835 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ


img_yw_news
چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷ -

جلسه مرور میانی فاز ساخت نمونه مهندسی مسابقه دانشجویی ماهواره مکعب ایرانی و هم اندیشی برگزاری دوره دوم مسابقه

جلسه مرور میانی فاز ساخت نمونه مهندسی ماهواره مکعب ایرانی برگزار می‌گردد. در این جلسه، سه تیم حاضر در این مرحله از مسابقه، به ارائه دستاوردها و تجارب حاصل از حضور خود در مرحله ساخت نمونه مهندسی می‌پردازند و سپس هم اندیشی در خصوص برگزاری دوره دوم مسابقات صورت می‌پذیرد. در پایان،  بازدیدی از یکی از پروژه‌های ماهواره‌ای کشور انجام خواهد شد. 

img_yw_news
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ -

ابلاغ قراردادهای طراحی و ساخت مدل مهندسی کیوب ست

بدینوسیله به اطلاع می رساند قراردادهای طراحی و ساخت مدل مهندسی کیوب ست های موضوع مسابقه دانشجویی ماهواره مکعب ایرانی با سه تیم برتر پلوتون از دانشگاه صنعتی مالک اشتر، مکعبی امیرکبیر از دانشگاه صنعتی امیر کبیر و نصیر 1 از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی در تاریخ 27 فروردین ماه 97 منعقد و ابلاغ گردید.

img_yw_news
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ -

اطلاعیه بورسیه دکترا و کارشناسی ارشد سازمان همکاری های فضایی آسیا و اقیانوسیه (APSCO)

نظر به عضویت ج. ا. ایران در سازمان همکاری های بین المللی فضایی آسیا و اقیانوسیه (اپسکو)، تعداد محدودی بورسیه دکترا و کارشناسی ارشد دانشگاه های "Beihang" و "Harbin" در رشته های فضایی در اختیار سازمان فضایی ایران قرار گرفته است.

img_yw_news
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ -

فاز طراحی اولیه

img_yw_news
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ -

فاز طراحی دقیق

img_yw_news
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ -

فاز طراحی مفهومی

img_yw_news
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ -

اعلام اسامی رابطین سازمان با سه تیم راه یافته به فاز ساخت مدل مهندسی

بمظور تسریع و تسهیل ارتباطات فی مابین سازمان فضایی ایران و سه تیم راه یافته به فاز ساخت مدل مهندسی (پلوتن، مکعبی امیر کبیر و نصیر 1) و پیرو جلسه روز سه شنبه مورخ 23 آبام ماه سال 1396، بدینوسیله اسامی، شماره تماس و نشانی پست الکترونیک رابطین سازمان به شرح جدول ذیل جهت اطلاع و بهره برداری اعلام می گردد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۶ -

جلسه بررسی و بازنگری الزامات فنی زیر سیستم تولید توان الکتریکی

جلسه بررسی و بازنگری زیر سیستم تولید توان الکتریکی سه تیم برتر مسابقه

img_yw_news
دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶ -

اعلام اسامی اعضای حاضر در فاز ساخت مدل مهندسی

بمنظور ثبت اسامی اعضای حاضر در فاز ساخت مدل مهندسی، بدینوسیله از سرپرستان محترم تیم های "پلوتون، مکعبی امیرکبیر و نصیر 1" درخواست می گردد حداکثر تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 20 ابانماه تا با کلیک بر روی "فرم" نسبت به تکمیل "کلیه" اطلاعات مربوطه اقدام فرمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶ -

برگزاری جلسه توجیهی فاز ساخت مدل مهندسی

پیرو اطلاعیه قبلی در خصوص برگزاری جلسه توجیهی فاز ساخت مدل مهندسی، بدینوسیله به اطلاع کلیه سرپرستان و اعضای محترم سه تیم راه یافته به فاز مذکور (پلوتون، مکعبی امیرکبیر و نصیر1) میرساند تا در جلسه ای که در روز سه شنبه مورخ 96/8/23 و براساس زمانبندی زیر در محل سازمان فضایی ایران برگزار می گردد حضور یابند.

img_yw_news
سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶ -

برگزاری جلسه توجیهی فاز مدل مهندسی و مراسم تقدیر

بمنظور آشنایی هر چه بیشتر تیم های راه یافته به فاز مدل مهندسی با روند اجرایی این فاز، مقرر گردیده است تا در اواسط هفته آتی جلساتی مجزا با حضور سرپرست (هیئت علمی) و کلیه اعضای هر یک از سه تیم در محل سازمان برگزار شو

img_yw_news
سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶ -

نتایج فاز طراحی دقیق (جزئی) و رده بندی تیم ها

پس از ارزیابی انجام شده توسط هیئت محترم داوران و با تأیید کمیته علمی مسابقه، نتایج فاز طراحی دقیق (جزئی) و رده بندی تیم ها، به شرح زیر اعلام می گردد:

img_yw_news
شنبه ۶ آبان ۱۳۹۶ -

ثبت نام در سامانه اطلاعاتی بنیاد ملی نخبگان

پیرو مذاکرات انجام شده با بنیاد ملی نخبگان، به اطلاع اعضای محترم سه تیم راه یافته به فاز ساخت مدل مهندسی میرساند که از هم اکنون میتوانند از طریق "لینک سامانه اطلاعاتی بنیاد ملی نخبگان (ثریا)" اقدام به ثبت نام و تکمیل فرم مربوطه در این وبگاه نمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۶ -

اطلاعات تماس بمنظور تسریع در امور پاسخگویی

بمنظور تسریع در امور و پاسخگویی بهتر به متقاضیان، بدینوسیله علاوه بر اطلاعات تماس دبیرخانه مسابقه، شماره تماس زیر نیز جهت بهره برداری اعلام می شود: آقای مهندس مهدی زبرجدی  تلفن تماس: 23344 داخلی 2415

img_yw_news
چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۶ -

ارسال اسامی نفرات اصلی حاضر در فاز طراحی دقیق (در صورت تغییر)

پیرو اطلاعیه های قبلی در خصوص ارسال اسامی نفرات اصلی تیم های حاضر در فاز طراحی دقیق، بدینوسیله از سرپرستان محترم تیم های مذکور درخواست می گردد در صورتی که به هر دلیل، تغییراتی در فهرست نفرات معرفی شده در طول فاز مذکور ایجاد شده است، موارد را حداکثر تا پایان وقت اداری روز دوشنبه 8 آبانماه به دبیرخانه مسابقه و از طریق آدرس پست الکترونیکی مسابقه اطلاع رسانی نمابند.

img_yw_news
چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۶ -

ثبت کد و ارسال فرمت MS Word اسناد فازهای طراحی مفهومی، اولیه و دقیق

بمنظور تسریع در ثبت کلیه مستندات در مرکز اسناد سازمان، از سرپرستان محترم پنج تیم حاضر در فاز طراحی دقیق درخواست می شود، کلیه اسناد فازهای طراحی مفهومی، اولیه و دقیق (به تفکیک) تیم خود را در قالب فرمت MS Word و حداکثر تا پایان وقت اداری روز دوشنبه96/08/08 به آدرس ایمیل مسابقه (spcs@isa.ir) ارسال نمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ -

ثبت نام در جلسه ارائه و دفاعیه فاز طراحی دقیق

با توجه به اطلاعیه قبلی با موضوع برگزاری جلسه ارائه (دفاعیه) فاز طراحی دقیق تیم ها در تاریخ 25 و 26 مهرماه، بدینوسیله از سرپرستان محترم تیم های حاضر درخواست می گردد حداکثر تا ساعت 16 روز شنبه مورخ 22 مهرماه، از طریق کلیک بر روی "لینک" نسبت به ثبت نام نفرات حاضر در جلسه ارائه اقدام نمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۶ -

تمدید مهلت ارسال فایل ارائه فاز طراحی دقیق

به اطلاع می رساند با نظر کمیته فنی علمی مسابقه مهلت ارسال فایل ارائه فاز طراحی دقیق تا ساعت 14 روز سه شنبه 18 مهرماه تمدید شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ -

تمدید مهلت ارسال اسناد فاز طراحی دقیق و تاریخ دفاعیه

نظر به درخواست کلیه تیم های حاضر در فاز طراحی دقیق و با تأیید کمیته علمی مسابقه، مهلت ارسال اسناد فاز طراحی دقیق تا ساعت 10 صبح روز سه شنبه مورخ 4 مهرماه تمدید شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۶ -

درخواست هم اندیشی بمنظور برگزاری همایشی در هفته جهانی فضا

به اطلاع میرساند با توجه به نزدیک شدن به هفته جهانی فضا (12 تا 18 مهرماه), این سازمان در نظر دارد به پاسداشت این رویداد مهم و با هدف اجر نهادن به تلاش های کلیه تیم های شرکت کننده در مسابقه, حمایت از استعدادهای علمی و فنی کشور, ارتقا سطح کیفی مسابقات ترویجی مشابه و ترغیب هر چه بیشتر قشر جوان بویژه دانشجویان سراسر کشور به فعالیت و پژوهش در حوزه فناوری فضایی، اقدام به برگزاری همایشی یک روزه در هفته جهانی فضا نماید. 

صفحه 1 از 7    
اولین
قبلی
1
 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مسابقه می باشد.

© 2020 All Rights Reserved | Student Persian CubeSat Competition